Product type
Availability
Price
Sort
leaf and twig razor blade pack
Razor Blade Pack
Regular price
$12.00
Regular price
Sale price
$12.00
Unit price
per 
Scour Pad
Regular price
$3.99
Regular price
Sale price
$3.99
Unit price
per 
Scrubber Sponge
Regular price
$3.99
Regular price
Sale price
$3.99
Unit price
per 
Shampoo & Conditioner Bar Set
Regular price
$32.00
Regular price
Sale price
$32.00
Unit price
per 
Shampoo Bars
Regular price
$16.00
Regular price
Sale price
$16.00
Unit price
per 
Soap Bar - Bali Flowers Organic
Regular price
$7.50
Regular price
Sale price
$7.50
Unit price
per 
Soap Bar - Hawaiian Salt Seaweed Organic
Regular price
$7.50
Regular price
Sale price
$7.50
Unit price
per 
Soap Bar - Jasmine Sticky Rice Mango Organic
Regular price
$7.50
Regular price
Sale price
$7.50
Unit price
per 
Soap Bar - Matcha Green Tea Organic
Regular price
$7.50
Regular price
Sale price
$7.50
Unit price
per 
Soap Saver Bag
Regular price
$7.00
Regular price
Sale price
$7.00
Unit price
per 
Sugar Lip Scrub
Regular price
$14.94
Regular price
Sale price
$14.94
Unit price
per 
Swedish Dishcloth
Regular price
from $4.99
Regular price
Sale price
from $4.99
Unit price
per 
the leaf razor kit in chrome. includes leaf razor, leaf stand, razor blade pack, blade recycling tin
the leaf razor kit in chrome. includes leaf razor, leaf stand, razor blade pack, blade recycling tin
the leaf razor kit in chrome. includes leaf razor, leaf stand, razor blade pack, blade recycling tin
The Leaf Kit
Regular price
$113.00
Regular price
$113.00
Sale price
$113.00
Unit price
per 
leaf razor in chrome
leaf razor in chrome
leaf razor closeup in chrome
The Leaf Razor
Regular price
$84.00
Regular price
Sale price
$84.00
Unit price
per 
twig kit chrome front
twig kit chrome front
twig kit mercury front
The Twig Kit
Regular price
$85.00
Regular price
$85.00
Sale price
$85.00
Unit price
per 
chrome twig razor in bathroom
chrome twig razor in bathroom
chrome twig razor closeup
The Twig Razor
Regular price
$59.00
Regular price
Sale price
$59.00
Unit price
per 
Toothbrush & Dental Floss
Regular price
$13.30
Regular price
Sale price
$13.30
Unit price
per 
Toothpaste Tablets - Peppermint
Regular price
$12.00
Regular price
Sale price
$12.00
Unit price
per 
Toothpaste Tablets - Peppermint - Refill
Regular price
$8.50
Regular price
Sale price
$8.50
Unit price
per 
Toothpaste Tablets - Samples
Regular price
$1.00
Regular price
Sale price
$1.00
Unit price
per 
chrome twig razor stand
chrome twig razor stand
mercury twig razor stand
Twig Stand
Regular price
$16.00
Regular price
Sale price
$16.00
Unit price
per 
UNpaper® Towels - Refill: Prints
Regular price
$38.00
Regular price
Sale price
$38.00
Unit price
per 
UNpaper® Towels - Rolled: Organic
Regular price
$42.00
Regular price
Sale price
$42.00
Unit price
per 
UNpaper® Towels - Rolled: Prints
Regular price
$34.00
Regular price
Sale price
$34.00
Unit price
per 

Sort