Category
Features
Price
Availability
Sort
UNpaper® Towels - Rolled: Prints
Regular price
$34.00
Regular price
Sale price
$34.00
Unit price
per 
Shampoo Bars
Regular price
$16.00
Regular price
Sale price
$16.00
Unit price
per 
Zero Waste Laundry Detergent
Regular price
$20.95
Regular price
Sale price
$20.95
Unit price
per 
Conditioner Bar
Regular price
$16.00
Regular price
Sale price
$16.00
Unit price
per 
Cotton Tote: Organic
Regular price
$8.99
Regular price
$8.99
Sale price
$8.99
Unit price
per 
chrome twig razor in bathroom
chrome twig razor in bathroom
chrome twig razor closeup
The Twig Razor
Regular price
$59.00
Regular price
Sale price
$59.00
Unit price
per 
Lip Balm
Regular price
$9.95
Regular price
Sale price
$9.95
Unit price
per 
Exfoliating Soap Saver Bag
Regular price
$7.00
Regular price
Sale price
$7.00
Unit price
per 
Foaming Hand Soap Refill Tablets
Regular price
from $4.00
Regular price
Sale price
from $4.00
Unit price
per 
On sale
Swedish Dishcloth
Regular price
from $4.99
Regular price
$14.97
Sale price
from $4.99
Unit price
per 
twig kit chrome front
twig kit chrome front
twig kit mercury front
The Twig Kit
Regular price
$85.00
Regular price
$85.00
Sale price
$85.00
Unit price
per 
the leaf razor kit in chrome. includes leaf razor, leaf stand, razor blade pack, blade recycling tin
the leaf razor kit in chrome. includes leaf razor, leaf stand, razor blade pack, blade recycling tin
the leaf razor kit in chrome. includes leaf razor, leaf stand, razor blade pack, blade recycling tin
The Leaf Kit
Regular price
$113.00
Regular price
$113.00
Sale price
$113.00
Unit price
per 
Toothpaste Tablets Travel Pack
Regular price
$2.10
Regular price
Sale price
$2.10
Unit price
per 
Lotion Bar: Organic
Regular price
$10.00
Regular price
Sale price
$10.00
Unit price
per 
Walnut Sponge
Regular price
$3.99
Regular price
Sale price
$3.99
Unit price
per 
Simple Fresh shampoo and conditioner bar set
Simple Fresh shampoo and conditioner bar set
Shampoo & Conditioner Bar Set
Regular price
$32.00
Regular price
Sale price
$32.00
Unit price
per 
Organic Jasmine Sticky rice mango soap bar with candle and rice
Organic Jasmine Sticky rice mango soap bar with candle and rice
Organic Body Bar
Regular price
$7.50
Regular price
Sale price
$7.50
Unit price
per 
Lip Tint
Regular price
$14.95
Regular price
Sale price
$14.95
Unit price
per 
leaf razor in chrome
leaf razor in chrome
leaf razor closeup in chrome
The Leaf Razor
Regular price
$84.00
Regular price
Sale price
$84.00
Unit price
per 
Beechwood Toothbrush
Regular price
$6.40
Regular price
Sale price
$6.40
Unit price
per 
Black pepper soap
Black pepper soap
Organic Face & Body Bar
Regular price
$7.50
Regular price
Sale price
$7.50
Unit price
per 
Compostable Sandwich Bags
Regular price
$5.99
Regular price
Sale price
$5.99
Unit price
per 
chrome twig razor stand
chrome twig razor stand
mercury twig razor stand
Twig Stand
Regular price
$16.00
Regular price
Sale price
$16.00
Unit price
per 
Toothpaste Tablets Refill - Peppermint
Regular price
$8.50
Regular price
Sale price
$8.50
Unit price
per 

Sort